Otelapi ile birlikte sunulan entegrasyonlar sayesinde dünyaca ünlü bir çok otel rezervasyon sistemine entegre olabilirisiniz. E-fatura entegrasyonu sayesinde faturalarınızı otomatik olarak kesebilirsiniz.

Otelapi sayesinde oda durumlarınız eş zamanlı olarak diğer rezervasyon kanalları ile entegre açlışır. Örneğin booking.com üzerinden yapılan bir satışda otelinizin yer aldığı tüm platformalarda satılan odalar otomatik olarak satışa kapanır. Otelapi satış operasyonunuzu tek bir yerden yönetmenize imkan sağlar ve tüm platformlarınızı birbiri ile senkronize eder.

Kanal Yöneticisi

Otel pazarlama konusunda olmazsa olmazı haline gelen dünyaca ünlü otel rezervasyon sistemlerinde yerinizi alın. Otelapi altyapısı sayesinde entegre olduğumuz tüm otel rezervasyon sistemleri ile senkronize çalışın

E-Fatura Entegrasyonarı

Otelapi popülere-fatura şirketleri ile entegre çalışır ve sizi ciddi bir iş yükünden kurtarır. Panel üzerinden doğrudan faturanıza ulaşabilir, dilerseniz çıktı alabilir ya da müşterinize e-posta yoluyla iletebilirsiniz.

Ticari Entegrasyonları

Otelapi, Türkiye'de önde gelen ERP programları ile entegredir. Müşterilerinizin cari hesaplarını kolaylıkla ERP programına aktarabilirsiniz.

Diğer Entegrasyonlar

Otelapi'den alabileceğiniz JSON ve XML çıktıları ile bu formatları destekleyen diğer tüm yazılımlarla entegre olabilirsiniz.