Otel yöneticileri için online rezervasyon yöneticilerin olmazsa olmazları arasında yer aldı. Sadece online rezervasyon kabul eden oteller her gün artmaktadır. Günümüz teknolojisinden faydalanmak isteyen otel yöneticileri için Otelapi tam ve erişebilir hizmet sunmaktadır.

Neden Otelapi Otel Yönetim Programı?

Otelapi'yi piyasadaki diğer rakiplerinden ayıran en büyük özelliği programla beraber lisansını alabileceğiniz profesyonel bir web sitesi içermesidir. Tamamen bulut tabanlı olan Otelapi sayesinde hem otelinizi hem de otelinize ait web sitenizi tek panelden yönetebilirsiniz.

Tam entegre çalışan Otelapi sayesinde başka bir panele ihtiyaç duymadan tek panel üzerinden tüm otel rezervasyon süreçlerini yönetebilirsiniz.

Dünyaca ünlü otel kanalları, yerel e-fatura programları ve pos cihazları, devlet güvenlik birimleri ile entegre çalışan Otelapi sayesinde tüm kontrol elinizde olur.

Kendi web siteniz üzerinden kendi sanal pos cihazınızla ödeme aldığınızdan dolayı başka bir aracıya ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

Tamamen bulut tabanlı bir sistem olduğundan dolayı "update" kaygınız olmaz, sisteminiz sürekli güncel tutulur. Programa gelecek ek özelliklere anında sahip olabilirsiniz.

Sistem yedekleriniz saatlik olarak bulut'da depolanır.

Kısaca Otelapi sayesinde başka bir programa veya ekrana ihtiyaç duymadan otelinizi yönetebilirsiniz.