Pobol Yazılım

Pobol Yazılım günümüz teknolojisi ile uyumlu, sıkıcılıktan uzak kullanıcı dostu çözümlere imza atmak için 2011 yılında çalışmalarına başlamış bir web yazılım firmasıdır. Web yazılımı konusunda uzmanlaşan kadromuz 2012 yılından bu zamana geliştirmekte olduğu Pobol Framework altyapısı sayesinde web yazılımı ile ilgili hızlı ve stabil çözümler sunabilmektedir.

Pobol Framework altyapısı ile çeşitli sektörlerde ürünü bulunan Pobol, 2019 yılından bu yana Türkiye'de 100'den fazla öğretmenevine online rezervasyon ve otel yönetim programı hizmeti sunmaktadır. Otel yönetim programları konusunda deneyim kazanan firmamız 2021 yılından itibaren OtelApi ürününü hizmete sunmuştur.

Müşterinin istediğini değil ihtiyacı olanı sunan firmamız müşterilerinin ihtiyacı olan sanal personeli yaratmak için sürekli kendini geliştirmektedir.

Spesifik ürünleri ile sektörde üst sıralarda yer alan firmamız bu liderliği sürdürebilmek için sürekli çalışmaktadır.

Vizyon olarak, yazılım sektöründe ülkemizin dünyaca tanınan bir marka olması konusunda kendine düşen görevi yerine getirmek, Dünya'nın yazılım konusunda saygın firmaları arasında yer almaktır.

Misyonumuz, sürekli ve hızla gelişen teknolojiyi takip ederek bir adım önde olmak, gelişimini müşterilerine fayda sağlayacak bir araca dönüştürmek ve yenilikçi gücünü ülkesinin yazılım sektörü için harcamaktır.

Neden Pobol ?

Gelişen teknolojileri sürekli takip edip müşterilerini doğru yönlendiren Pobol Yazılım, gücünü müşterilerinden alır. Dürüstlük, iş bilinci, her zaman doğru ve ihtiyaca göre yönlendirme, sıkı iş takibi ve doğru yönetim Pobol Yazılım'ın öncelikleridir.