Rezervasyon Ayarları Nasıl Yapılır?

Bu ekran dil seçeneklerinin, çocuk misafirlerin konaklama şartlarının, rezervasyon bilgi detayları gibi seçeneklerin düzenleneceği alandır.

Rezervasyon Ayarları Nasıl Yapılır?

Ücretsiz Çocuk Yaş Sınırı: Gireceğiniz yaş sınırına kadar (0-3) konaklayacak çocuklar ücrete tabi olmayacaktır.
Ücretli Çocuk Yaş Sınırı: Bu alana gireceğiniz yaş sınırından sonra (3-6) konaklayacak çocuklar ücrete tabi olacaktır.
NOT: Bu yaş grubundan sonra konaklayacak çocuk misafirleriniz yetişkin fiyatından (link)hesaplanacaktır.
Ücretsiz Çocuk Sayısı: Bu alana gireceğiniz sayı ücretsiz konaklayacak toplam çocuk sayısını oluşturacaktır.
Kaç Gün Sonrasına Kadar Rezervasyon İzni Verilsin?: Rezervasyonun bitiş tarihine göre kısıtlama yapılacaktır. Örneğin, buraya 30 yazarsanız rezervasyonun başlangıç tarihi 30 gün içinde olur ve rezervasyon bitiş tarihi bu 30 gün sınırını aştığında ise rezervasyon kabul edilmez.
Konaklama Hizmeti: 
Sipariş Hizmet Grubu: Sipariş ekranında listelenecek ürün grubunu buradan seçebilirsiniz. Hizmet/Ürün Grubu ekranında (Konaklama Hizmeti, Restoran,..) oluşturduğunuz ürünler burada sıralanacaktır.
Rezervasyon Bilgi: Rezervasyon sayfasında kullanıcıya vermek istediğiniz bilgileri (Ücretsiz çocuk yaş sınırı, Oda bilgileri, Fiyata dahil hizmetlerinizi,..) bu alana yazıyorsunuz. Bu alana yazdığınız bilgiler online rezervasyon sayfasında gözükecektir.

Rezervasyon Ayarları Nasıl Yapılır?

Çıkış Yapıldıktan Sonra Oda Durumu: Çıkış yapıldıktan sonra odaların durumu otomatik olarak seçtiğiniz duruma göre (Kirli, Rahatsız Etmeyin, Temiz) ayarlanacaktır.
Rezervasyon Sonrası Atanan Odalar Gösterilsin Mi?: Rezervasyon tamamlandıktan sonra otomatik olarak oda değiştir ekranının açılmasını sağlar.
Çarşaf Değiştirme Süresi (Gün): Bu alana gireceğiniz güne göre sistem uyarı verecektir.
Rezervasyon Fiyat Politikası: Girilen rezervasyon tarihleri sistemde farklı fiyat tanımlarını içeriyor ise fiyat hesaplamasının nasıl yapılacağını belirleyecektir.
-İlk Gün İçin Girilen Fiyat Geçerli Olsun:
-Her Gün İçin Ayrı Fiyat Hesaplaması Yapılsın:

3D Ödeme Rezervasyon Geçmişi

Rezervasyon Ayarları Nasıl Yapılır?

Online rezervasyonlarda kredi kartı ile yapılan ödemelerin bankadan dönen sonuçlarını görüntüleyebileceğiniz ekrandır.
3D Secure: Web siteleri üzerinden kredi veya banka kartlarıyla yapılan ödemelerde kart sahibinin ve kart güvenliğinin sağlanması amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmadır.

Bu bilgiler yardımcı oldu mu ?

İlgili Makaleler